Ieškome Šiaulių technologijų mokymo centro vadovo (-ės): kompetencijų vertinimo neturintys pretendentai paraiškas dar gali teikti iki liepos 1 d.

Ieškome Šiaulių technologijų mokymo centro vadovo (-ės): kompetencijų vertinimo neturintys pretendentai paraiškas dar gali teikti iki liepos 1 d.

2024-06-28

Šiaulių technologijų mokymo centras (ŠTMC) ieško vadovo ar vadovės 5 metų kadencijai. Kompetencijų vertinimo neturintys pretendentai prašymus turi pateikti iki liepos 1 d. Kiti pretendentai prašymus dalyvauti įstaigos direktoriaus (-ės) konkurse gali teikti iki rugsėjo 26 d. imtinai.

Tikimasi, kad naujasis vadovas prisidės prie žaliojo kurso ir skaitmenizacijos tendencijas atliepiančio profesinio mokymo plėtros, bendradarbiaus su verslo, darbdavių ir kt. socialinių partnerių atstovais, įsitrauks į tarptautinius projektus.

Pretendentams į profesinio mokymo įstaigų vadovus keliami kvalifikaciniai reikalavimai yra turėti ne žemesnį kaip magistro kvalifikacinį laipsnį arba jam prilygintą aukštojo mokslo kvalifikaciją, vadovavimo švietimo įstaigai kompetencijas ir kt.

Profesinio mokymo įstaigos vadovas organizuoja ir koordinuoja profesinio mokymo įstaigos veiklą, rūpinasi sklandžiu jos valdymu. Taip pat sprendžia dėl profesinio mokymo įstaigos išteklių naudojimo, organizuoja metodinę veiklą, atstovauja įstaigai kitose institucijose.

Siūlomas įstaigos vadovo pareiginis atlyginimas – apie 5,8 tūkst. eurų neatskaičius mokesčių, kasmet skiriama ir papildoma darbo užmokesčio dalis, siekianti iki 30 proc. pareiginės algos. Už išskirtinį indėlį ar pasiektus rezultatus įstaigos vadovui gali būti skiriama premija.

ŠTMC yra valstybinė profesinio mokymo įstaiga. Joje šiuo metu mokosi 2,6 tūkst. mokinių, dirba apie 470 darbuotojų. ŠTMC Šiauliuose turi net 8 padalinius: Prekybos ir verslo, Statybos, Menų ir grožio paslaugų, Technologijų, Vairuotojų mokymo, Mechanikos, Sveikatos priežiūros ir socialinės gerovės bei Kuršėnų skyrių. Mažeikiuose turi Sveikatos priežiūros ir socialinės gerovės padalinį, ten veikia ir ŠTMC Fizinės medicinos ir reabilitacijos centras.

Konkursas profesinio mokymo įstaigos vadovo pareigoms eiti skelbiamas Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos interneto svetainėje. Ten taip pat galima susipažinti su visais reikalavimais pretendentams ir reikiamais pateikti dokumentais.

Informacijos bukletas pretendentams: https://bit.ly/3x07jBt