Iki birželio 27 d. laukiama kandidatų į Energetikos instituto vadovus

Iki birželio 27 d. laukiama kandidatų į Energetikos instituto vadovus

2024-06-25

Lietuvos energetikos institutas (LEI) ieško naujo vadovo (-ės) – pretendentų paraiškų laukiama iki birželio 27 d. Būsimasis vadovas (-ė) galės prisidėti prie pažangos energetikos srityje ir Lietuvos energetinės nepriklausomybės stiprinimo. 

Pretendentai turi turėti mokslo daktaro laipsnį, vadovavimo patirties tarptautinio lygio mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros (MTEP) projektams, mokėti anglų kalbą ir atitikti kitus reikalavimus.

Privalumais laikoma patirtis MTEP rezultatų komercinimo ir technologijų perdavimo srityje, mokslo ar studijų patirtis užsienyje.

LEI direktoriaus pareigos suteikia galimybę bendradarbiaujant su verslu ir Lietuvos pramonės organizacijomis, mokslo ir studijų institucijomis bei tarptautiniais partneriais tiesiogiai prisidėti sprendžiant energetikos sektoriaus iššūkius.

Instituto direktoriaus atlyginimas – per 6,2 tūkst. eurų neatskaičius mokesčių.

LEI yra valstybinis mokslinių tyrimų institutas, vykdantis valstybei ir visuomenei svarbius MTEP klimato kaitos, išmaniosios energetikos, vandenilio technologijų, bioenergetikos ir kitose srityse.

Šiuo metu LEI turi 230 darbuotojų, 130 tyrėjų ir 40 doktorantų, 10 mokslinių laboratorijų. Institutas per metus uždirba daugiau kaip 11 mln. eurų.

Su visais reikalavimais pretendentams ir reikalingais pateikti dokumentais galima susipažinti čia.