Kokio prekės ženklo drabužius dėvi Viktoras Hovlandas?
AUGUSTA, GEORGIA - APRIL 06: Viktor Hovland of Norway looks on from the 18th green during the first round of the 2023 Masters Tournament at Augusta National Golf Club on April 06, 2023 in Augusta, Georgia. (Photo by Patrick Smith/Getty Images)

Kokio prekės ženklo drabužius dėvi Viktoras Hovlandas?

Viktoras Hovlandas yra vienas iš PGA Tour žvaigždžių, tačiau jo pasirinkta apranga neabejotinai sukėlė skirtingas nuomones.
Norvegas buvo užfiksuotas dėvintis akį traukiančius polo marškinėlius, tačiau kokio prekės ženklo drabužius jis dėvi?

2019 m. Viktoras Hovlandas tapo „J. Lindeberg” ambasadoriumi ir pradėjo demonstruoti ryškią aprangą golfo aikštyne.

Buvęs pirmasis pasaulio mėgėjas buvo paklaustas apie savo aprangą 2023 m. PGA čempionate ir pateikė paprastą paaiškinimą.

Viktoras Hovlandas sakė: „Lindebergas man duoda šiuos daiktus ir moka už tai pinigus, todėl aš tiesiog ateinu ir dėviu tai, ką jie nori, kad dėvėčiau.”

1996 m. įkurtas švedų prekės ženklas įteikė V. Hovlandui daugiametę sutartį: „J. Lindeberg” kito skyriaus veidas ir vizija, koks golfas galėtų būti pradedantiesiems golfo žaidėjams visame pasaulyje”.

Pirmą kartą laimėjęs 2020 m., Hovlandas yra iškovojęs daugybę pergalių PGA Tour ir DP World Tour turnyruose.

Todėl demonstruojama apranga buvo dėmesio centre ir 2023 m. „Open Championship” pasirodė ne kitaip.

Viktoras Hovlandas per pirmąjį turą vilkėjo marškinėlius „Special Tour Tech Print – Pink Bridge” ir prieš „Royal Liverpool Major” turnyrą sulaukė daug dėmesio.

Polo marškinėlius galima įsigyti „J. Lindeberg” interneto svetainėje, jie kainuoja 89 EUR

Šie metai buvo energingų įvaizdžių metai, nes Hovlandas atkreipė dėmesį ir 2023 m. „Masters” turnyre, vilkėdamas Augusta National teminius polo marškinėlius su azalijos gėlių raštu.

Nepaisant to, kad sulaukė kritikos, polo marškinėliai tą ketvirtadienį buvo išparduoti visame pasaulyje.

Viktoras Hovlandas yra vienas iš penkių žaidėjų, ant nugaros nešiojančių firminį J. Lindebergo logotipą. Šią aprangą taip pat dėvi Mattas Wallace’as, Camilo Villegas, Jonas Blixtas ir Callumas Hillas.

Kokius batus dėvi Viktoras Hovlandas?

Viktoras Hovlandas ilgą laiką nešiojo Nike „Roshe G Tour” golfo batelius, nors 2023 m. PGA čempionate pirmą kartą buvo pastebėtas avintis kito prekės ženklo batelius.

Nuo to laiko Hovlandas avėjo „Puma” batelius, pasirinkdamas „Puma Ignite Articulate”.