Ieškoma norinčiųjų kurti IT „hub‘ą“ švietimo srityje: vyksta VšĮ „Mokausi Lietuvoje“ vadovo (-ės) konkursas

Ieškoma norinčiųjų kurti IT „hub‘ą“ švietimo srityje: vyksta VšĮ „Mokausi Lietuvoje“ vadovo (-ės) konkursas

2024-05-31

Vieningą priėmimo į švietimo įstaigas sistemą kurianti viešoji įstaiga „Mokausi Lietuvoje“ ieško vadovo ar vadovės 5 metų kadencijai. Pretendentai kviečiami teikti paraiškas iki birželio 13 d. imtinai.

Tikimasi, kad „Mokausi Lietuvoje“ taps stipria įstaiga, užtikrinančia sklandų ir švietimo teikėjų poreikius atitinkantį centralizuotą priėmimą į švietimo įstaigas, o vadovas jai padės tapti informacinių technologijų „hub‘u“ švietimo srityje.

Kandidatų stiprybės būtų puikūs organizaciniai įgūdžiai ir patirtis intelektinės nuosavybės bei vadybos srityse, valdant IT komandas, bendraujant tarptautinėje erdvėje.

Įstaigos vadovui keliami tikslai – prisidėti prie centralizuotos priėmimo į švietimo programas sistemos sukūrimo iki 2026 m., priėmimo į bendrojo ugdymo mokyklas sistemos įgyvendinimo iki 2025 m. pabaigos, padėti pritraukti ne mažiau kaip 80 tūkst. sistemos naudotojų pirmaisiais „Mokausi Lietuvoje“ sistemos naudojimo metais ir kt.

Vadovas taip pat teiktų siūlymus dėl įstaigos procesų organizavimo, atstovautų įstaigai bendradarbiaudamas su savivaldybėmis, aukštosiomis mokyklomis, neformaliojo švietimo įstaigomis.

Pretendentai turi turėti magistro kvalifikacinį laipsnį arba jam lygiavertę aukštojo mokslo kvalifikaciją, ne mažiau kaip 3 metų vadovaujamo darbo patirties, mokėti anglų, vokiečių arba prancūzų kalbą bent B2 lygiu bei atitikti kt. kriterijus.

Numatomas vadovo atlyginimas – apie 5,7–6 tūkst. eurų neatskaičius mokesčių, priklausomai nuo turimos vadovaujamo darbo patirties.

„Mokausi Lietuvoje“ yra valstybinė įstaiga, kurios kuriama centralizuota priėmimo sistema nuo 2025–2026 m. m. aprėps visas – ikimokyklinio, priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio, vidurinio ugdymo, neformaliojo vaikų švietimo ir formalųjį švietimą papildančio ugdymo – programas. Planuojama, kad ateityje ši įstaiga administruos ir bendrojo priėmimo į aukštąsias mokyklas bei profesinio mokymo įstaigas informacinę sistemą (BPIS).

Su visais reikalavimais pretendentams bei reikalingais pateikti dokumentais galima susipažinti čia.