Kodėl parduodant džemperius su spauda gali būti jūsų kitas verslo modelis

Kodėl parduodant džemperius su spauda gali būti jūsų kitas verslo modelis

Nestandartinės aprangos bendrovėms nestandartiniai kapišonai yra vienas geriausių gaminių. Reklaminiai nestandartiniai gobtuvai:

  • bus labai paklausūs daugelyje rinkų ir sezonų
  • turės didesnę pelno maržą nei kiti nestandartiniai drabužiai
  • bus labiau prieinamos daugumai nestandartinių drabužių pirkėjų

 

Individualūs džemperiai su gobtuvais: Geriausiai tinka prekės ženklui ir reklamai

Džemperiai su spauda puikiai tinka kaip reklaminės priemonės, nes jie turi ilgas rankoves, kurias galima lengvai personalizuoti išsiuvinėtu logotipu, trafaretu atspausdintu dizainu arba sublimaciniu atspaudu.

Šios pasirinktinės džemperių su gobtuvais rankovės suteikia daug vietos jūsų prekės ženklo pavadinimui ar logotipui rodyti ant praktiško ir patogaus daikto.

 Įmonės, kurioms reikia reklamuoti savo prekės ženklus, turėtų apsvarstyti galimybę siūlyti nestandartinius džemperius kaip savo nestandartinių drabužių inventoriaus dalį, nes nestandartiniai džemperiai su gobtuvais bus puikus prekės ženklo žinomumo didinimo elementas.

 

Individualiai pritaikytų džemperių su gobtuvais pelno marža yra didesnė nei kitų drabužių

Rinkoje yra daug nestandartinių aprangos gaminių, kurių pelno marža yra mažesnė nei nestandartinių džemperių su gobtuvais. Pavyzdžiui, pasirinktiniai marškinėliai gali pareikalauti daugiau darbo jėgos ir medžiagų nei pasirinktiniai gobtuvai.

Be to, pasirinktiniai marškinėliai be šilkografijos ar sublimacinių atspaudų gali būti ne tokie ilgaamžiai kaip pasirinktiniai gobtuvai ar pasirinktinės striukės, nes jiems trūksta medžiagos tvirtumo, kuriuo pasižymi šie du gaminiai. 

Dėl šių priežasčių užsakomųjų džemperių su gobtuvais gamintojai gali tikėtis didesnės pelno maržos iš savo reklaminių užsakomųjų džemperių nei iš kitų drabužių, pavyzdžiui, užsakomųjų marškinėlių ir užsakomųjų polo marškinėlių.

 

Dėl dažų sublimacijos užsakomieji džemperiai su gobtuvais tampa prieinami pirkėjams ir pardavėjams

Dėl pasirinktinės dažų sublimacijos proceso, kurį pasirinktinių džemperių su gobtuvais gamintojai naudoja pasirinktiniams džemperiams su gobtuvais gaminti, produktas gali būti parduodamas už mažesnę kainą, nes pasirinktiniams džemperiams su gobtuvais be pasirinktinės spaudos ar pasirinktinio siuvinėjimo nereikia papildomų šių dviejų procesų išlaidų.

Tai leidžia nestandartinių drabužių bendrovėms teikti nestandartinius džemperius, neimant per didelio mokesčio už kiekvieną gaminį, todėl klientai gali įsigyti daugiau nei vieną nestandartinį džemperį su gobtuvu.

Tai taip pat leidžia pagal užsakymą gaminantiems džemperius uždirbti didesnę maržą iš savo drabužių, nes jų gamybos sąnaudos bus mažesnės nei kitų rūšių užsakomųjų drabužių, pavyzdžiui, užsakomųjų marškinėlių ir personalizuotų polo marškinėlių. 

Naudojant šį užsakomųjų džemperių su gobtuvais spausdinimo procesą taip pat galima greitai pagaminti užsakomuosius džemperius su gobtuvais, todėl užsakomosios aprangos įmonės gali geriau patenkinti klientų poreikius ir įgyti dar daugiau verslo.

 

Individualizuoti džemperiai su gobtuvais turi didelę paklausą daugelyje rinkų ir metų laikų

Kai kurie pasirinktiniai drabužiai, pavyzdžiui, pasirinktiniai marškinėliai ir personalizuoti polo marškinėliai, nebus aktualūs tam tikrais metų laikais arba kai kuriose rinkose, nes jie nėra pakankamai šilti žiemą arba nesuteikia jokių funkcinių privalumų, dėl kurių juos būtų galima dėvėti įvairiomis klimato sąlygomis. Tačiau individualūs džemperiai visada bus puikus pasirinkimas žmonėms, kuriems reikia šiltų viršutinių drabužių, nesvarbu, koks būtų sezonas. 

Todėl individualūs džemperiai su gobtuvais yra idealus individualus aprangos gaminys, kurį galima gaminti ištisus metus ir rinkose. Individualizuotus džemperius taip pat galima dėvėti įvairiomis aplinkybėmis – nuo darbo iki mokyklos ir poilsio namuose. Individualūs džemperiai su gobtuvais bus puikus individualus drabužių gaminys individualiems džemperių gamintojams, nes jie suteikia daugiau galimybių tiek pirkėjams, tiek pardavėjams.