„Genius” pristato „BetVision” – įtraukiančią sporto lažybų patirtį, įskaitant NFL tiesioginių rungtynių vaizdo įrašus

„Genius” pristato „BetVision” – įtraukiančią sporto lažybų patirtį, įskaitant NFL tiesioginių rungtynių vaizdo įrašus

  • „Genius Sports” yra išskirtinis NFL oficialios lygos duomenų ir tiesioginių rungtynių vaizdo transliacijų platintojas lažybų bendrovėms.
  • „Caesars Sportsbook”, „Fanatics” ir „BetRivers” – pirmosios lažybų bendrovės, pradedančios 2023 m. NFL sezoną JAV.
  • Naujoviška platforma pirmą kartą suteiks galimybę sporto lažybų bendrovių klientams atlikti statymus tiesioginio vaizdo grotuve
  • „BetVision” iš naujo apibrėš tai, kaip sirgaliai įsitraukia į mėgstamus sporto renginius, pavyzdžiui, NFL, su integruotais koeficientais, akcijomis, realaus laiko statistika, pertraukų pasiūlymais, grafiniais perdengimais ir kt.

„Genius Sports Limited” („Genius Sports”) (NYSE:GENI) pristatė „BetVision” – pirmąją pasaulyje įtraukiančią sporto lažybų patirtį, labai panašią į GGBET  kuri sujungia tiesiogines transliacijas su integruotais lažybų punktais, statistinėmis įžvalgomis ir realaus laiko papildymais viename interaktyviame grotuve. „Genius Sports” pristato „BetVision” su NFL tiesioginėmis rungtynėmis JAV.

Pirmą kartą „BetVision” leis sporto lažybų bendrovių klientams atlikti statymus iš tiesioginio vaizdo grotuvo sporto lažybų bendrovės programėlėje. Šiose mažo vėlavimo tiesioginėse rungtynių vaizdo transliacijose yra integruoti lažybų koeficientai ir lažybų kuponai, o per rungtynių pertraukėles jas papildys lažybų įspėjimai ir ekrane rodomi pasiūlymai, kurie padidins aktualumą, paskatins įsitraukimą ir išlaikys klientus.

NFL turinys prieinamas mobiliuosiuose ir planšetiniuose įrenginiuose ir bus papildytas tiesioginio eterio papildymais, tokiais kaip duomenimis pagrįstos įžvalgos, grafiniai perdengimai ir vizualizacijos, kurie jau naudojami su įvairiais transliavimo ir transliacijos partneriais visoje Šiaurės Amerikoje. BetVision yra unikalus personalizuotas produktas, leidžiantis naudotojams įjungti ir išjungti turinį ir statistiką, kad būtų sukurta individuali žiūrėjimo patirtis pagal jų individualius pageidavimus.

Pradžioje produktą pirmieji pradėjo naudoti JAV sporto lažybų operatoriai „Caesars Sportsbook” ir „Fanatics Sportsbook”. Kiekvienas operatorius kiekvieną savaitę transliuos nacionaliniu mastu platinamas ir vietines, regionines tiesiogines NFL rungtynes. Per 2023 m. NFL sezoną bus pridėta papildomų funkcijų ir funkcijų.

„Genius Sports” yra išskirtinis NFL realiuoju laiku teikiamos oficialios žaidimo statistikos, patentuotų „Next Gen Stats” („NGS”) duomenų ir oficialių NFL sporto lažybų duomenų kanalo platintojas žiniasklaidos bendrovėms ir sporto lažybų operatoriams visame pasaulyje, taip pat mažo vėlavimo tiesioginių rungtynių vaizdo transliacijų.

„Mums labai malonu būti pirmuoju „Genius” „BetVision” turinio partneriu, nes jie ir toliau išlieka sporto lažybų patirties lyderiais”, – sakė NFL verslo plėtros ir strateginių investicijų viceprezidentas Brentas Lawtonas. „BetVision” leidžia mums sukurti išskirtinį būdą, kaip sirgaliams įsitraukti į NFL turinį.”

„BetVision” vadovauja naujai įtraukiančios sporto patirties erai, – sakė Markas Locke’as, „Genius Sports” generalinis direktorius. „Šis startas sujungia mūsų galimybes duomenų stebėjimo, vaizdo transliacijos, tiesioginių duomenų ir sporto lažybų srityse, kad sukurtume žaidimą keičiantį produktą sporto lažybų bendrovėms. Sporto sirgaliai ir lažybų dalyviai vis dažniau reikalauja asmeninio bendravimo, didesnio pritaikymo ir gilesnių įžvalgų, taip pat galimybės sklandžiai atlikti statymą. Vien tik „BetVision” siūlo būtent tai, o sporto lažybų bendrovėms suteikia naują būdą skatinti įsitraukimą ir spartinti lažybų per rungtynes augimą.”

Prisijunkite prie Glen Herold, „Genius Sports” produkto viceprezidento, ir Sean Conroy, Šiaurės Amerikos viceprezidento, spalio 5 d., ketvirtadienį, 15.00 BST, ir sužinokite, kodėl įtraukianti tiesioginė transliacija keičia sporto lažybų įsitraukimą.