Senkant šildymo kompensacijų teikimo terminui, gyventojai raginami prašymus siųsti ir el.paštu

Senkant šildymo kompensacijų teikimo terminui, gyventojai raginami prašymus siųsti ir el.paštu

Stringa SPIS sistema Dėl žymiai padidėjusio prisijungimų srauto, laikinai sulėtėjo ir protarpiais stringa Socialinės paramos šeimai informacinės sistemos (SPIS) veikimas. Tikėtina, kad padidėjęs prisijungimų prie SPIS skaičius susijęs su tuo, jog ši savaitė yra paskutinė, kai galima teikti prašymą dėl šildymo kompensacijos už visą 2022–2023 m. šildymo sezoną – nuo 2022-ųjų spalio 1 d. iki 2023 m. balandžio 30 d.

Atsižvelgiant į susidariusią situaciją, prašymus būsto šildymo kompensacijai gauti  gyventojus raginame teikti ir elektroniniu paštu ar atnešant į savivaldybę:

  • užpildytą ir pasirašytą prašymą (fiziniu ar elektroniniu parašu) siųsti Jūsų savivaldybės elektroniniu paštu arba pateikti naudojantis e. pristatymo sistema adresu https://epristatymas.lt/;
  • atvykus į gyvenamosios vietos savivaldybę.

Apie kitus prašymo pateikimo būdus galite sužinoti apsilankę savo savivaldybės interneto svetainėje. 

Svarbu! Kreipiantis nuo gegužės 1 d. bus galima prašyti šildymo išlaidų kompensacijos tik už du praėjusius mėnesius, t. y. teikiant prašymą kompensacijai gauti nuo 2023 m. kovo 1 d., kai kreipiamasi gegužės mėn. arba nuo 2023 m. balandžio 1 d., kai kreipiamasi birželio mėn.

Gyventojai apie tai bus informuoti ir SPIS sistemoje, bei konsultuojant kreipiantis nurodytais kontaktai el. p. [email protected], tel. (8 5) 2664201 

Atsiprašome už laikinus nepatogumus!

    Prašymų formos, kurias gyventojai galėtų pateikti savo gyvenamosios vietos savivaldybei kreipiantis dėl būsto šildymo ir vandens išlaidų kompensacijų (jeigu kreipiamasi tiesiogiai, o ne elektroniniu būdu www.spis.lt):
–    kreipiantis pirmą kartą, užpildoma SP-4 forma, jos 1 ir 6 priedai bei SP-1 forma;
–    kreipiantis pakartotinai (kai anksčiau pateikti duomenys nesikeičia), užpildoma SP-4 (A) forma.