Ukrainai perduoti automobiliai pasiekė frontą – ministrui K. Navickui įteikta karių padėka

Ukrainai perduoti automobiliai pasiekė frontą – ministrui K. Navickui įteikta karių padėka

2024-04-11

Šaulys ir kariuomenės kūrėjas savanoris jurbarkietis Eugenijus Žukauskas žemės ūkio ministrui Kęstučiui Navickui įteikė Ukrainos vėliavą, kurią tiesiai iš fronto perdavė Trečiojo tarptautinio legiono „Omega“ kuopos kariai, ginantys Ukrainą. Ši vėliava yra simbolinė padėka už kuopai perduotus Nacionalinės mokėjimo agentūros ir Žuvininkystės tarnybos automobilius, kuriuos į Ukrainą nugabeno savanoriai. Tarptautiniame legione kariauja ir mūsų tautiečiai.

„Lietuvos žmonės visomis išgalėmis palaiko besiginančią nuo Rusijos agresijos ir teroro Ukrainą. Kiekvienas prisidedame kaip galime, svarbus net mažiausias indėlis, juk mūsų stiprybė vienybėje. Perduoti automobiliai jau Ukrainoje, jau padeda siekti pergalės“, – teigia ministras K. Navickas.

Pasak šaulio ir Lietuvos kariuomenės kūrėjo savanorio Eugenijaus Žukausko, į Ukrainą nuolat gabenančio reikalingus kariams daiktus, kuopos kariai yra be galo dėkingi už perduotus automobilius, tokia parama yra labai vertinga.

„Nuoširdžiai dėkojame Žemės ūkio ministerijai už perduotus automobilius, kurie sėkmingai pasiekė Ukrainą. Šalia Bachmuto kovojančiai kuopai tai didelė paspirtis“, – sako Eugenijus.

E. Žukauskas teigia, kad besiginantiems ukrainiečiams ir Tarptautinio legiono kariams trūksta daug ko, todėl žmonių parama yra labai reikalinga.

„Mes nežinome, kas pas mus gali būti, jeigu Ukraina pralaimės. Neduok Dieve pamatyti tokį siaubą, kas ten darosi. Karas tęsiasi jau trečius metus, tačiau kas anksčiau aukojo, kas supranta realią grėsmę, tas aukoja ir dabar. Mes vežame, perkame tai, kas reikalinga frontui. Trūksta ir termovizorių, ir naktinio matymo prietaisų, ir optinių taikiklių, dronų“, – sako Eugenijus.