Viceministras S. Šatūnas vizito JAE metu aptarė dvišalių prekybos santykių ateitį ir tiesioginio skrydžio suteikiamas verslo galimybes

Viceministras S. Šatūnas vizito JAE metu aptarė dvišalių prekybos santykių ateitį ir tiesioginio skrydžio suteikiamas verslo galimybes

Vasario 27 dieną užsienio reikalų viceministras Simonas Šatūnas susitiko su Jungtinių Arabų Emyratų (JAE) užsienio reikalų ministro padėjėju ekonomikos ir prekybos klausimais J.E. Saeedu Mubaraku Al Hajeri.

Susitikime viceministras S. Šatūnas pasidžiaugė kasmet stiprėjančiais dvišaliais ekonominiais Lietuvos ir JAE santykiais bei kvietė pasinaudoti tiesioginių oro jungčių teikiamomis galimybėmis atrasti strateginius bendradarbiavimo sektorius. „Augant Lietuvos ir JAE verslo ryšiams, svarbus kitas žingsnis būtų Dubajaus prekybos biuro atidarymas Vilniuje“, – sakė viceministras.

Viceministras S. Šatūnas ir užsienio reikalų ministro padėjėjas Saeed Mubarak Al Hajeri sutarė tęsti diskusijas apie tikslinius dvišalio bendradarbiavimo ir investicijų projektus. S. Šatūnas pakvietė Saeedą Mubaraką Al Hajeri apsilankyti Lietuvoje kartu su verslo delegacija artimiausiu metu.

Susitikimo metu taip pat aptartos Lietuvos ir JAE verslo santykių galimybės atsinaujinančios energetikos, aukštųjų technologijų ir gyvybės mokslų sektoriuose.

Dvišalis susitikimas vyko 13-osios Pasaulio prekybos organizacijos (PPO) ministrų konferencijos Abu Dabyje paraštėse.