Ieškoma vieno didžiausių Lietuvos mokslo institutų vadovo (-ės): metinė instituto apyvarta siekia 24 mln. Eur

Ieškoma vieno didžiausių Lietuvos mokslo institutų vadovo (-ės): metinė instituto apyvarta siekia 24 mln. Eur

2024-05-20

Ieškomas vadovas ar vadovė Valstybiniam mokslinių tyrimų institutui Fizinių ir technologijos mokslų centrui (FTMC). Pretendentų paraiškos priimamos iki 2024 m. birželio 17 d. imtinai.

Naujasis vadovas būtų atsakingas už 670 darbuotojų komandą: mokslininkų, inžinierių, kitų darbuotojų. Centras bendradarbiauja su 20 Lietuvos ir 150 užsienio mokslo ir studijų institucijų, 400 verslo klientų. Metinė mokslo centro apyvarta siekia 24 mln. Eur.

„FTMC atlieka unikalius mokslinius tyrimus ir technologinės plėtros darbus lazerinių technologijų, branduolio fizikos, bio ir nanotechnologijų mokslo kryptyse. Čia vystomas aukšto lygio mokslas, kuriamos verslui ir visuomenei naudingos moderniosios technologijos. Į šią poziciją pretenduoti kviečiame visus, kurie nebijo iššūkio siekti FTMC lyderystės ne tik nacionaliniu, bet ir tarptautiniu mastu“, – sako švietimo, mokslo ir sporto viceministras Justas Nugaras.

Vadovui keliami tikslai – didinti FTMC žinių komercinimo apimtis, siekti papildomo finansavimo iš tarptautinių projektų, pritraukti verslo užsakymų.

Pretendentai į FTMC vadovo poziciją turi turėti mokslo daktaro laipsnį, vadovavimo ir mokslo ar studijų užsienyje patirties ir kt.

FTMC – valstybinis mokslinių tyrimų institutas, kuriame rengiami aukšto lygio mokslininkai, vykdomos doktorantūros studijos ir podoktorantūros stažuotės. FTMC taip pat bendradarbiauja su šalies ir užsienio verslo įmonėmis, kitomis mokslo ir studijų institucijomis.

Su visais reikalavimais pretendentams bei reikalingais pateikti dokumentais galima susipažinti čia.