Kviečiame dalyvauti konkurse į Žemės ūkio agentūros prie Žemės ūkio ministerijos direktoriaus pareigas

Kviečiame dalyvauti konkurse į Žemės ūkio agentūros prie Žemės ūkio ministerijos direktoriaus pareigas

Paskelbtas konkursas į Žemės ūkio agentūros prie Žemės ūkio ministerijos direktoriaus pareigas. Įstaiga veiklą pradės nuo 2024 m. sausio 1 d. Ji steigiama pertvarkius VšĮ Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūrą.

Iš būsimo vadovo tikimasi ne tik puikių vadovavimo įgūdžių ir lyderystės formuojant kolektyvą, bet ir prisidėti prie permainų Lietuvos žemės ūkyje, nestokojant ambicijų tęsti pradėtą konsolidaciją.

„Tikimės, kad perėmus iš VšĮ Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūros bei VĮ Žemės ūkio duomenų centro ūkio subjektų veiklos priežiūros funkcijas, būsimasis vadovas užtikrins ne tik jų tęstinumą, bet ir inovacijų diegimą. Taip vartotojams būtų teikiamos kokybiškesnės paslaugos, o ateičiai padėtas tvirtas pagrindas konsoliduoti visos maisto grandinės ūkio subjektų veiklos priežiūros funkcijas vienoje institucijoje, optimizuojant priežiūros funkcijų paskirstymą“, – sako žemės ūkio ministras Kęstutis Navickas.

Daugiau informacijos apie paskelbtą konkursą yra čia.

Pretendentai prašymą dalyvauti konkurse ir dokumentus turi pateikti ne vėliau kaip iki spalio 25 d. (imtinai), per Valstybės tarnybos valdymo informacinę sistemą čia.