Švietimo, mokslo ir sporto ministerija prisijungė prie DUOday iniciatyvos

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija prisijungė prie DUOday iniciatyvos

2024-05-31

Šiandien, gegužės 31-ąją, ministerijos komandą papildė trys nauji kolegos – Lina, Vitalijus ir Angelė.

Šios smalsios bei ambicingos asmenybės – tarptautinės iniciatyvos, kviečiančios negalią turinčius žmones susipažinti su skirtingų institucijų veikla, „DUOday“ dalyvės. Iniciatyvos dalyviai susipažino su Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos erdvėmis bei veiklomis, „pasimatavo“ skirtingų ministerijos skyrių profesijas.

„Tai vienos dienos iniciatyva, tačiau kurianti nevienadienius pokyčius. „DUOday“ ne tik prisideda prie žmonių su negalia sklandesnės ir spartesnės integracijos į darbo rinką bei visuomenę, tačiau ir organizacijų ar įstaigų darbdaviams, darbuotojams atveria galimybę artimiau pažinti bei suprasti šios bendruomenės narių lūkesčius. Iniciatyvos dėka šimtai organizacijų ir jose dirbančių žmonių gali dar kartą įsitikinti, jog žmonės su negalia kolektyvus ne apsunkina, o praturtina savo žiniomis ir įgūdžiais“, – sako socialinės apsaugos ir darbo ministrė Monika Navickienė, laikinai einanti švietimo, mokslo ir sporto ministro pareigas. 

Iniciatyva „DUOday“ Lietuvoje vyksta jau penktą kartą. Šių metų iniciatyvos tikslas – kad kuo daugiau žmonių su negalia po „DUOday “ dienos sulauktų nuolatinio darbo pasiūlymų.