Užsienio reikalų ministerijos programėlė „Keliauk saugiai“ pristatoma parodoje ADVENTUR 2024

Užsienio reikalų ministerijos programėlė „Keliauk saugiai“ pristatoma parodoje ADVENTUR 2024

Sausio 26–28 dienomis Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ vyksiančioje tarptautinėje turizmo, kelionių ir aktyvaus laisvalaikio parodoje ADVENTUR 2024 Lietuvos užsienio reikalų ministerija pristatys mobiliąją programėlę „Keliauk saugiai“.

Mobiliojoje programėlėje ir ministerijos konsulinės informacijos interneto svetainėje https://keliauk.urm.lt/ skelbiama į užsienio šalis keliaujantiems ar jose gyvenantiems Lietuvos piliečiams aktuali informacija: aktualios kelionių rekomendacijos konkrečiai šaliai, įvažiavimo į šalis ir keliavimo jose ypatumai, reikalavimai kelionių dokumentams, išsami informacija apie vizas, Lietuvos Respublikos diplomatinių atstovybių ir konsulinių įstaigų kontaktai, informacija apie užsienyje teikiamas konsulines paslaugas, nuorodos, kur kreiptis konsulinės pagalbos įvykus nelaimei bei įspėjimai apie krizes su naujausia informacija ir patarimais. Dar viena svarbi ir naudinga „Keliauk saugiai“ funkcija – kelionės registracija. Užregistravusieji kelionę į tam tikrą šalį gauna pranešimus apie kelionių rekomendacijos atnaujinimą, esamą ar tikėtiną krizinę situaciją.

Planuojantiems kelionę į užsienį labai naudinga susipažinti su Užsienio reikalų ministerijos skelbiamomis kelionių rekomendacijomis, atvykimo į užsienio valstybę sąlygomis, galinčiomis turėti įtakos keliaujančiųjų planams ir kelionės saugumui. Programėlės naudotojai taip pat gali užsisakyti automatinius priminimus, kurie siunčiami atnaujinus atitinkamos šalies įspėjimo lygį ar kelionių rekomendacijas. Mobilioji programėlė yra pritaikyta „Android“ ir „iOS“ programinę įrangą turintiems mobiliesiems įrenginiams.

Kviečiame visus atsisiųsti ir geriau susipažinti su „Keliauk saugiai“ bei laukiame apsilankant „Keliauk saugiai“ stende, kuriame programėlės turėtojai galės dalyvauti loterijoje ir laimėti lagaminą kitai savo kelionei.