Užsisakantiems asmens tapatybės kortelę ypatingos skubos tvarka nereikės iš anksto rezervuoti vizito laiko

Užsisakantiems asmens tapatybės kortelę ypatingos skubos tvarka nereikės iš anksto rezervuoti vizito laiko

2024-03-28

Lietuvos piliečiams, panorusiems asmens tapatybės kortelę užsisakyti ir gauti per vieną darbo dieną, nebereikės iš anksto rezervuoti vizitų Migracijos departamento klientų aptarnavimo padaliniuose. Tokie asmenys nuo balandžio 3 dienos visuose skyriuose bus aptarnaujami gyva eile.

Asmens tapatybės kortelę, jei ji užsakyta, pavyzdžiui, pirmadienį iki 12 valandos, kitą darbo dieną bus galima atsiimti bet kuriame Migracijos departamento klientų aptarnavimo padalinyje jo darbo metu.

Jei toks prašymas išduoti asmens tapatybės kortelę pateikiamas po 12 valandos, dokumentą klientas galės atsiimti poryt.

Šios paslaugos kaina išlieka nepakitusi – 100 eurų.

Iki šiol Lietuvos piliečiams, pageidavusiems asmens tapatybės kortelę užsisakyti ypatingos skubos tvarka, reikėjo iš anksto rezervuoti vizito laiką.

Be išankstinės rezervacijos gyva eile Migracijos departamento padaliniuose ir toliau bus aptarnaujami senatvės pensininkai, asmenys su negalia, klientai, atvykstantys atsiimti jau pagamintų dokumentų, o taip pat asmenys, pageidaujantys užsisakyti bei gauti pasą tą pačią dieną.

Pasą ypatingos skubos tvarka galima pirmos dienos pusėje užsisakyti bet kuriame Migracijos departamento klientų aptarnavimo skyriuje visoje Lietuvoje ir tą pačią dieną popiet atsiimti Vilniuje.

Praėjusiais metais Migracijos departamento darbuotojai Lietuvos piliečiams iš viso išdavė beveik 359 tūkst. asmens tapatybės kortelių. Daugiau kaip 13 tūkst. tokių dokumentų buvo užsakyta ir išduota per vieną darbo dieną.