Aptartas dvišalis bendradarbiavimas su Armėnijos vidaus reikalų ministerija

Aptartas dvišalis bendradarbiavimas su Armėnijos vidaus reikalų ministerija

Vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė susitiko su Armėnijos Respublikos vidaus reikalų ministru Vahe Ghazaryan ir jį lydinčia delegacija. 

Susitikimo metu aptartos dvišalio bendradarbiavimo kryptys, pagrindiniai šalių viešojo saugumo iššūkiai, Rusijos karo prieš Ukrainą pasekmės, svečiams pristatyta Lietuvos vidaus reikalų sistemos struktūra ir reformos.

„Džiaugiuosi, kad Armėnija domisi europine ir ypač Lietuvos praktika kuriant ir įveiklinant šalies institucinėje sąrangoje civilinę vidaus reikalų ministeriją ir jos pavaldume funkcionuojančias institucijas. Tikiu, kad įgyvendinus šį pavasarį startavusį Europos Sąjungos ir Lietuvos vystomojo bendradarbiavimo fondo ko-finansuojamą projektą, galėsite ne tik sukurti efektyvią vidaus reikalų sistemą, bet ir suformuoti tvarius ryšius su Lietuvos ir kitais ES partneriais“, – sakė vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė. 

Vizito Lietuvoje metu birželio 11–14 dienomis Armėnijos vidaus reikalų ministras susipažins su Lietuvos vidaus reikalų sistemos funkcionalumu, teisėsaugos veikla, taip pat bus pasirašytas Lietuvos ir Armėnijos policijos dvišalio bendradarbiavimo veiksmų planas.