Klaipėdos universiteto miestelyje bus statomas sporto kompleksas

Klaipėdos universiteto miestelyje bus statomas sporto kompleksas

Uostamiestyje, universiteto miestelyje, iškils naujas sporto kompleksas. Jis ne tik pagerins Klaipėdos universiteto studentų fizinio aktyvumo sąlygas, bet išplės galimybes būti fiziškai aktyviems ir kitiems uostamiesčio gyventojams.

Kompleksas bus statomas ir vystomas koncesijos būdu. Šiandien vyriausybė pritarė Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos siūlymui suteikti Klaipėdos universitetui įgaliojimus rengti koncesijos konkursą ir pasirašyti koncesijos sutartį su konkurso laimėtoju. Šį projektą iniciavo Klaipėdos universitetas. 

Numatoma, kad koncesijos konkurso laimėtojas turės įrengti Klaipėdos universitetui šiuolaikišką ir visus sportinius, saugumo bei higienos reikalavimus atitinkančią daugiafunkcę sporto salę, o ją išlaikys Klaipėdos universitetas. Koncesijos sutartis bus pasirašyta ne ilgesniam nei 17 metų laikotarpiui.

Klaipėdos universitete 2022–2023 studijų metais studijavo daugiau nei 2200 studentų. 

Universitetas turi vienintelę, 1986 m. statyta sporto salę, kuri yra nerenovuota, neatitinkanti higienos normų reikalavimų, o sportinė įranga bei inventorius – šiuolaikinių studentų, sportininkų ir bendruomenės poreikių.