Nusipelniusių Lietuvos medikų apdovanojimai sostinėje vėl suburs šalies sveikatos šviesulius

Nusipelniusių Lietuvos medikų apdovanojimai sostinėje vėl suburs šalies sveikatos šviesulius

Tradiciniai Nusipelniusių Lietuvos medikų apdovanojimai vėl sukvies į Vilnių medicinos bendruomenės atstovus, savo darbu ir atsidavimu kuriančius reikšmingą pokytį Lietuvos sveikatos sistemoje. Šiandien sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys specialiais garbės ženklais apdovanos daugiau nei 60 šalies gydytojų, slaugytojų ir sveikatos apsaugos darbuotojų. 

Ministras teigia, kad didžiulis šalies pasiekimas, jog toks didelis skaičius talentingų žmonių pašventė savo gyvenimą medicinos studijoms, pacientams, sveikatos sistemai. 

„Nors medicinos darbuotojo kelias nėra pats dėkingiausias, tai – didžiulė pergalė, kad sveikatos apsauga ir medicina sugebėjo pritraukti ir išugdyti tiek talentų, kurie pašventė savo gyvenimą saugoti ir gelbėti gyvybes. Tai yra visų mūsų pergalė – pacientų, profesinės bendruomenės, Lietuvos“, – sakė A. Dulkys.

Be tradicinių nominacijų, šių metų ceremoniją papuoš ministro padėkos už sveikatos vadybos sprendimus, taip pat ministerijos kartu su naujienų portalu lrytas.lt inicijuoto visuomenės padėkų projekto „Ačiū medikams“ kulminacija. 

Visi norintieji iškilmingą apdovanojimų ceremoniją kviečiami stebėti tiesiogiai Sveikatos apsaugos ministerijos „Facebook“ puslapyje arba „You Tube“ kanale, taip pat naujienų portalo lrytas.lt „Facebook“ puslapyje. Iškilmingo renginio pradžia – 18.00 val.

Nusipelniusių Lietuvos medikų apdovanojimai vyksta nuo 2004 metų. Per visą apdovanojimų istoriją garbingi Nusipelniusių Lietuvos medikų vardai kartu su šių metų nominantais suteikti 348 gydytojams, 110 slaugytojams ir 398 sveikatos apsaugos darbuotojams.

NUSIPELNĘ LIETUVOS GYDYTOJAI 2023

NUSIPELNĘ LIETUVOS SLAUGYTOJAI 2023

NUSIPELNĘ LIETUVOS SVEIKATOS APSAUGOS DARBUOTOJAI 2023

SAM Komunikacijos skyrius