Prancūzijos Saint-Gilles-Croix-de-Vie mieste lankėsi Palangos jaunųjų krepšininkų komanda

Prancūzijos Saint-Gilles-Croix-de-Vie mieste lankėsi Palangos jaunųjų krepšininkų komanda

Pirmąjį rugsėjo savaitgalį Lietuvos ambasadorius Prancūzijoje Nerijus Aleksiejūnas lankėsi Saint-Gilles-Croix-de-Vie miestelyje, kuris šių metų birželį oficialiai tapo Palangos miestu partneriu.

Šiame vakarų Prancūzijos mieste buvo įgyvendintas pirmasis parnerystės su Palanga projektas – Palangos sporto centro jaunųjų krepšininkų (14-15 m.) komandos stovykla.

Keturiolika jaunųjų krepšininkų iš Lietuvos treniravosi ir dalyvavo rungtynėse su Étoile Riez Vie krepšinio klubu, kurioms startą davė Lietuvos ambasadorius Prancūzijoje. „Palangos ir Saint-Gilles-Croix-de-Vie miestų partnerystė įgauna konkrečias formas. Smagu pradėti nuo krepšinio ir jaunimo projekto“, – teigė N. Aleksiejūnas. 

Palangos komanda taip pat žaidė varžybas su  Vandėjos Challans krepšinio komanda. Jaunuoliams buvo suorganizuota kultūrinė programa, skirta susipažinti su Saint-Gilles-Croix-de-Vie miestu ir Vandėjos regionu.

Palangos centro jaunieji krepšininkai gyveno prancūzų šeimose. Jų viešnage rūpinosi Saint-Gilles-Croix-de-Vie miesto savivaldybė, o prie atvykimo prisidėjo Lietuvos Respublikos ambasada Prancūzijoje.