Valstybinė akreditavimo sveikatos priežiūros veiklai tarnyba modernizuoja konsultacijas

Valstybinė akreditavimo sveikatos priežiūros veiklai tarnyba modernizuoja konsultacijas

Valstybinė akreditavimo sveikatos priežiūros veiklai tarnyba (VASPVT) baigė diegti svarbų pasikeitimą konsultavimo paslaugų modelyje. Diegimo darbai pradėti rugpjūčio 1 d. Siekiama užtikrinti geresnį aptarnavimą ir greičiau suteikti informaciją klientams. Šio proceso dalis yra perėjimas prie naujo telefoninių paslaugų modelio. Tikimasi, kad naujasis modelis padės pagerinti konsultacijų teikimo efektyvumą ir srautų valdymą.

„Gaudami apie 300 telefonų skambučių per dieną, nuolat sulaukdavome skundų iš interesantų, todėl modernizuoti telefoninį aptarnavimą buvo būtinybė“, sako VASPVT direktorius T. Žentelis.

Įdiegus Phone.system, išmanųjį pokalbių valdymo sprendimą, Tarnyba pradėjo naudoti šiuolaikišką komunikacijos su vidaus ir išorės klientais kanalą. Šis naujas įrankis leidžia realiuoju laiku peradresuoti skambučius net keliems gavėjams, todėl neatsakytų skambučių skaičius turėtų reikšmingai sumažėti, o kliento skambinimo kelias – sutrumpėti.

Naujas telefonijos modelis leis VASPVT reaguoti greičiau ir tiksliau, operatyviau suteikti konsultacijas gyventojams, sveikatos specialistams ir sveikatos priežiūros įstaigoms.

Kviečiame įsidėmėti naujus telefonų numerius

Siekiant dar labiau patobulinti aptarnavimą, VASPVT pristato naujus telefono numerius, skirtus skirtingoms paslaugų kategorijoms. Paskambinę žemiau pateiktais numeriais, pasirinkite dominančią temą ir būsite sujungti su atsakingu ekspertu konsultacijai.

  • Specialistų licencijavimas: +370 609 17751
  • Įstaigų licencijavimas, šeimos medicinos paslaugų akreditavimas, licencijos sąlygų laikymosi priežiūra: +370 659 78379
  • Pacientų teisės ir sveikatos priežiūros paslaugų kokybė: +370 624 80667
  • Medicinos priemonės ir sveikatos technologijos: +370 659 67316
  • Pacientų sveikatai padarytos žalos nustatymo komisijos sekretoriatas: +370 653 00703; +370 653 04500
  • Dokumentų teikimas per portalą: +370 611 55121
  • Kiti klausimai: +370 653 06363

Tarnybos tikslas yra pagerinti teikiamų paslaugų kokybę ir sutrumpinti konsultacijų teikimo trukmę, todėl visi telefono pokalbiai bus įrašomi. Tai leis VASPVT kontroliuoti konsultacijos kokybę ir geriau prisitaikyti prie klientų poreikių.

Jeigu turite kokių nors klausimų ar pastabų dėl paslaugų teikimo telefonu, kviečiame susisiekti el. paštu: [email protected].

VASPVT informacija