Verslininkės kviečiamos dalyvauti atrankoje Europos moterų novatorių apdovanojimams

Verslininkės kviečiamos dalyvauti atrankoje Europos moterų novatorių apdovanojimams

Europos inovacijų taryba (EIC) ir Europos inovacijų ir technologijų institutas (EIT) skelbia kvietimą Europos moterų novatorių apdovanojimams. Konkursas skirtas paminėti moterų novatorių pasiekimus ir apdovanoti labiausiai įkvepiančias verslininkes, kurių kurtos inovacijos daro teigiamą įtaką visuomenei ir planetai.

Kandidatės paraiškas teikti gali iki šių metų rugsėjo 27 d. Trys laimėtojos kiekvienoje konkurso kategorijoje bus paskelbtos kitų metų kovą.

Moterų novatorių kategorijos, kuri skirta Europos Sąjungos ir bendradarbiaujančių valstybių verslininkėms, laimėtoja bus apdovanojama 100 000 eurų, o dvi prizininkės – 70 000 ir 50 000 eurų premijomis.

Kylančių novatorių iki 35 m. kategorijos laimėtoja bus apdovanojama 50 000 eurų, o dvi antrosios vietos laimėtojos – 30 000 eurų ir 20 000 eurų premijomis.

EIT moterų lyderystės kategorijos, kurioje kviečiamos varžytis EIT bendruomenėms priklausančiosios verslininkės, laimėtoja bus apdovanota 50 000 eurų, o dvi prizininkės – 30 000 ir 20 000 eurų premijomis.

Konkursu siekiama padėti moterims novatorėms užmegzti ryšius ir kurti moterų novatorių bendruomenę, taip pat paremti moterų lyderystės idėją bei paskatinti moterų lyderių skaičiaus Europoje ir pasaulyje augimą.

Daugiau informacijos galima rasti Europos inovacijų tarybos interneto svetainėje.