Darbą pradeda naujasis žemės ūkio viceministras V. Tomkus

Darbą pradeda naujasis žemės ūkio viceministras V. Tomkus

Antradienį darbą Žemės ūkio ministerijoje pradeda naujasis viceministras Vytenis Tomkus. Jis kuruos finansų ir biudžeto, tarptautinių reikalų ir eksporto skatinimo, Europos Sąjungos reikalų bei bioekonomikos sritis. Viceministras bus atsakingas už finansinių priemonių koordinavimą.

Prieš užimdamas viceministro pareigas, V. Tomkus 2015-2023 m. dirbo Kaišiadorių rajono savivaldybės meru, iki tol dirbo Lietuvos centrinės kredito unijos Teisės ir kredito unijų finansinės veiklos vertinimo skyriaus vadovu ir įvairiose pareigose kitose įmonėse.

Naujasis žemės ūkio viceministras Vytauto Didžiojo universiteto Tarptautinės teisės ir politikos mokslų institute (Politikos mokslų ir diplomatijos institutas) įgijo viešojo administravimo bakalauro kvalifikacinį laipsnį, o Ekonomikos ir vadybos fakultete – verslo administravimo gretutinės specialybės pagrindus.

Šio universiteto Teisės institute V. Tomkus baigė komercinės teisės magistrantūros studijų programą ir įgijo teisės magistro kvalifikacinį laipsnį, jam taip pat buvo suteiktas Mičigano universiteto (JAV) Transnacionalinės teisės sertifikatas. Išklausęs papildomus teisės vientisųjų studijų programos dalykus įgijo teisės magistro kvalifikacinį laipsnį.