Dėl saugumo situacijos Izraelyje

Dėl saugumo situacijos Izraelyje

Hamas teroristinei grupuotei pradèjus teroristines atakas, įsiveržiant į Izraelio teritoriją bei apšaudant Izraelį raketomis, rekomenduojame būti budriems, sekti oficialią Izraelio institucijų informaciją ir laikytis vietos valdžios institucijų nurodymų  –  saugumo situacija gali kisti labai greitai.

Taip pat rekomenduojame būti budriems ir šiuo metu esantiems Palestinoje.

Jei šiuo metu esate Izraelyje arba Palestinoje ar ketinate ten keliauti, prašome nedelsiant užsiregistruoti adresu https://keliauk.urm.lt/keliones-registracijos-forma, kad prireikus galėtume su jumis susisiekti dėl konsulinės pagalbos.

Taip pat primename, kad Lietuvos piliečiai dėl konsulinės informacijos gali kreiptis visą parą veikiančiu Užsienio reikalų ministerijos telefonu +370 5 236 2444 arba el. paštu [email protected].

Užsienio reikalų ministerija rekomenduoja parsisiųsti programėlę „Keliauk saugiai“ ir gauti aktualią konsulinę informaciją, ministerijos pranešimus, esant krizinei situacijai užsienio šalyje. iOS: https://goo.gl/dOxeli; Android: https://goo.gl/rPwrfx; Bendra nuoroda: http://onelink.to/epmjp5.