Kviečiame dalyvauti tarptautinėje parodoje „Žalioji savaitė 2024”

Kviečiame dalyvauti tarptautinėje parodoje „Žalioji savaitė 2024”

Berlyne 2024 m. sausio 19–28 d. vyks tarptautinė maisto pramonės, žemės ūkio ir sodininkystės paroda „Žalioji savaitė 2024“ (,,Grüne Woche 2024″). Žemės ūkio ministerija, kuri šioje parodoje įrengs Lietuvos maisto produktų ir kitų gaminių ekspoziciją, kviečia įmones ir ūkininkus pristatyti joje savo produkciją.

Dešimt dienų trunkanti „Žalioji savaitė“ – viena didžiausių maisto ir žemės ūkio parodų pasaulyje. Parodoje dalyvaujančios šalys pristato savo amatus, folklorą, tradicijas, demonstruoja naujausius produktus, didelį dėmesį skiria kaimo plėtrai, atsinaujinantiems ištekliams, ekologiniam žemės ūkiui ir sodininkystei.

Lietuvos ekspozicijos dalyviams bus suteiktas įrengtas plotas, produktams pristatyti reikalinga įranga, leidimai patekti į parodą. Ministerija taip pat į ekspoziciją nuveš pristatomus produktus ir užtikrins jų sandėliavimą.  Parodos dalyviams savo lėšomis tereikės atsivežti ekspozicijoje dirbsiančius darbuotojus ir pasirūpinti jų apgyvendinimu.

Visus, pageidaujančius dalyvauti parodoje, prašome iki š. m. spalio 20 d. registruotis ir atsiųsti užpildytą paraiškos formą el. paštu [email protected]. Taip pat pridedame vertinimo kriterijus, kuriais vadovaujantis bus atrenkami dalyviai į Lietuvos ekspoziciją.

Žemės ūkio ministerija, surinkusi pageidaujančiųjų dalyvauti parodoje paraiškas, vykdys jų atranką pagal pateiktus produktus, tinkamus pristatyti Lietuvos stende.

Ūkio subjektams apie atrankos rezultatus bus pranešta.

Kilus klausimams skambinti tel. (8 5) 239 1014.