Kviečiame teikti pastabas ir pasiūlymus patikslintam ugdymo bendrųjų programų projektui

Kviečiame teikti pastabas ir pasiūlymus patikslintam ugdymo bendrųjų programų projektui

Artūras Žukas. Švietimo, mokslo ir sporto ministerija parengė ir pateikė viešosioms konsultacijoms ugdymo bendrųjų programų pakeitimo projektą, kuriame atlikti patikslinimai atsižvelgus į švietimo bendruomenės išsakytas pastabas. Dauguma patikslinimų – neesminiai, tačiau svarbu, kad patikslintos temos, iš kurių bus rengiamos tarpinių mokinių pasiekimų patikrinimų užduotys. Šie pakeitimai bus patvirtinti iki naujų mokslo metų pradžios.

„Visi pasirengimo darbai nuo naujų mokslo metų įgyvendinti atnaujintas bendrąsias programas, o ateinantį pavasarį rengti tarpinius pasiekimų patikrinimus III gimnazijos klasėje, tęsiasi labai intensyviai. Atsižvelgus į tarpinių patikrinimų užduočių pavyzdžių rengėjų ir dalykininkų mokytojų asociacijų pastabas, galutinai suderinamos temos, kurios bus tarpiniuose patikrinimuose. Svarbu, kad bendrosios ugdymo programos ir temos – kokios bus tarpiniame patikrinime, o kokių nebus, – būtų aiškios tiek mokytojams, tiek mokiniams, ir neliktų vietos interpretacijoms“, – sako švietimo, mokslo ir sporto viceministras Ramūnas Skaudžius.

Susipažinti su patikslintu bendrųjų programų projektu galima čia, pastabas ir pasiūlymus kviečiame teikti iki rugpjūčio 1 d. el. paštu [email protected].