Linksma „JONAVA” automobilio numerio istorija iš JAV

Linksma „JONAVA” automobilio numerio istorija iš JAV

Linksma „JONAVA” automobilio numerio istorija iš JAV

Jonaviškis buvo nustebintas, kai JAV pamatė automobilio numerį su užrašu „Jonava”, tačiau vairuotojo paaiškinimas jį dar labiau nustebino.

Jonavietis, gyvenantis Los Andžele (Kalifornija, JAV), užfiksavo neįprastą automobilio valstybinį numerį su „Jonava” užrašu. Nuotrauką buvęs jonavietis padarė Los Andžele ir pasidalino ja socialiniame tinkle. Jis prisiminė, kad nuotrauką pirmą kartą pamatė kelis mėnesius atgal, kai pažįstama lietuvė pasidalino ja juokaudama ir prašė atskleisti, kieno tai automobilis.

Tai labai sudomino jonavietį, nes jis pats yra iš Jonavos. Jis pasidalino nuotrauka ir pats siekė sužinoti, kieno tai automobilis. Rugpjūčio 31-ąją jis staiga pastebėjo tą patį „Mercedes” automobilį su „Jonava” numeriais, važiuojantį Los Andžele. Jis šiek tiek užtruko, kol sustabdė automobilį, naudojo garsinį signalą, mojavosi ir mirksėjo šviesomis.

Vairuotojas sustojo, išlipo su šiek tiek sutrikusiu, tačiau geru nusiteikimu. Vyras drąsiai užsikalbino su juo lietuviškai ir staiga suprato, kad pasipainiojo. Tada mandagiai paaiškino esmę ir kartu pasijuokė.

Paaiškėjo, kad automobilio numeris sudarytas iš dviejų vardų. Pirmosios trys raidės priklauso vyrui, o kitos trys – jo dukrai. Amerikietis nieko nežinojo apie Lietuvą ir ypač apie Jonavą, pasakojo jonavietis.