Nacionalinių centrų planuose – mokymai apie įtraukųjų ugdymą

Nacionalinių centrų planuose – mokymai apie įtraukųjų ugdymą

Pexels.com nuotr. Keturi nacionaliniai centrai – Lietuvos įtraukties švietime centras, Lietuvos aklųjų ir silpnaregių ugdymo centras, Lietuvos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centras bei „Diemedžio“ ugdymo centras, – ir Nacionalinė švietimo agentūra jau yra numatę surengti beveik 30 kvalifikacijos tobulinimo renginių apie įtraukųjį ugdymą. 

Kviečiame mokytojus ir darželių auklėtojus, ugdymo įstaigų vadovus, švietimo pagalbos specialistus, pedagoginių psichologinių tarnybų specialistus, mokytojų padėjėjus sekti nacionalinių centrų naujienas ir aktyviai dalyvauti mokymuose, kuriuose gautos žinios padės dar geriau suprasti ir ugdyti vaikus su įvairiais poreikiais. Mokymų temų įvairovė didžiulė – nuo specialiųjų mokymo priemonių, agresyvios elgsenos prevencijos, disleksijos nustatymo metodikos pristatymo iki klausos lavinimo ir kalbos raidos ypatumų ar gestų kalbos pradmenų. 

Lietuvos aklųjų ir silpnaregių ugdymo centras jau kviečia registruotis į lapkričio 8 – 9 dienomis vyksiantį tarptautinį seminarą „Kelias į taktilinę grafiką“. Jo dalyviai galės gilinti žinias apie taktiliką, kaip priemonę sutrikusios regos mokinių vaizdinių formavimui bei grafinio raštingumo ugdymui.
Lapkričio pabaigoje Lietuvos įtraukties švietime centras (LĮŠC) rengs seminarą apie mokymosi sutrikimų atpažinimą ir nustatymą. Registracija į juos skelbiama https://lisc.lt/ 
Kitų centrų naujienas rasite čia: Nacionalinė švietimo agentūra (NŠA) https://www.nsa.smm.lt/ ; Lietuvos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centras (LKNUC) https://www.deafcenter.lt/, Lietuvos aklųjų ir silpnaregių ugdymo centras (LASUC) http://lasuc.lt/, „Diemedžio“ ugdymo centras (DUC) https://www.diemedziougdymocentras.lt/#/. 

Čia skelbiamas numatomų renginių planas nėra galutinis ir dar pildysis.