Norintieji prisidėti prie studentų gerovės kviečiami dalyvauti Valstybinio studijų fondo vadovo (-ės) konkurse

Norintieji prisidėti prie studentų gerovės kviečiami dalyvauti Valstybinio studijų fondo vadovo (-ės) konkurse

2024-05-29

Valstybinis studijų fondas (VSF) ieško naujo vadovo ar vadovės 5 metų kadencijai – skelbiamas konkursas įstaigos direktoriaus (-ės) pareigoms eiti. Pretendentai teikti paraiškas gali iki birželio 10 d. imtinai.

VSF vadovas kartu su beveik 30 patyrusių profesionalų komanda turės galimybę tiesiogiai prisidėti, kad studentams skiriama valstybės finansinė parama būtų administruojama kuo efektyviau.

Pretendentai į VSF vadovo poziciją turėtų turėti magistro kvalifikacinį laipsnį arba jam lygiavertę aukštojo mokslo kvalifikaciją, 3 metų vadovaujamo darbo patirties, B2 lygio anglų kalbos žinias ir kt.

Tikimasi, kad naujasis direktorius teiks siūlymus dėl VSF veiklų ir visuomenei teikiamų paslaugų kokybės tobulinimo, stiprins įstaigą, vadovaudamasis socialinės atsakomybės ir efektyvios valdysenos principais, prisidės prie VSF klientų aptarnavimo ir veiklos procesų skaitmenizacijos plėtros.

VSF vadovo atlyginimas siekia beveik 5 tūkst. eurų neatskaičius mokesčių.

VSF administruoja valstybės remiamas paskolas studentams, studijų ir socialines stipendijas, kitas lėšas studijuojantiesiems, įgyvendina kitas aukštojo mokslo ir profesinio mokymo kokybei bei prieinamumui užtikrinti skirtas priemones. 2023 m. VSF įvairių rūšių paramos išmokėjo už beveik 26 mln. eurų, ją gavo beveik 10 tūkst. studentų.

Daugiau informacijos apie įstaigos veiklą, vadovo funkcijas ir reikalavimus pretendentams galima rasti čia.