NT ekspertai: Nauji biurai ir komercinės patalpos – paklausiausia investicija

NT ekspertai: Nauji biurai ir komercinės patalpos – paklausiausia investicija

Nauji biurai ir komercinės patalpos tapo nekilnojamojo turto plėtros objektu. Nekilnojamojo turto plėtros bendrovė Galio Group gali pasiūlyti verslui įvairius projektus, muo biurių iki didelių komercinių patalpų. Viskas priklauso nuo jūsų poreikių savo verslui kurti ar plėtoti. Kuriamos erdvės, tokios kurios orentuojasi į darbuotojų gerovę, kūrybiškumą, bei kurios puoselėja darbo produktyvumą. Nekilnojamojo turto plėtros bendrovė Galio Group naudojasi taktika, kuri atspindi skirtingas kiekvieno verslo darbo stilius bei poreikius ir jas pritaiko kurdami komercinias patalpas.  Nauji biurai ir komercinės patalpos yra kuriamos pagal tvarios statybos technologijas ir metodus. Tačiau norint įsigyti tobulą biurą ar jūsų verslui pritaikytas komercines patalpas, reikia atidžiai apsvarstyti tam tikrus svarbius aspektus. Štai keli svarbiausi dalykai, į kuriuos reikia pagalvoti prieš įsigyjant nekilnojamąjį turtą ir pasirašant komercinės patalpos pirkimo sutartį.

Biuro dydis ir išdėstymas

Komercinis turtas paprastai yra brangus, tačiau būtina užtikrinti, kad jūsų naujasis biuras būtų pakankamai didelis jūsų komandai. Biuro dydis priklauso nuo to, kiek darbuotojų turite ir kokio biuro išplanavimo norite sukurti. Ar planuojate kiekvienam darbuotojui suteikti bendrą ar privatų kabinetą? Vienam darbuotojui tenka mažiausiai 10 kvadratiniai metrų darbo patalpos biure. Jei savo mažai IT įmonei norite modernaus biuro, kuriame būtų daug bendrų darbo vietų ir nedaug privačių kabinetų arba jų visai nėra, kiekvienam komandos nariui reikės mažiausiai 6 kvadratinių metrų ploto.

Dalinis ar pilnas patalpų įrengimas

Kitas sudėtingas sprendimas, susijęs su paruošto įsikelti  ar dalinio įrengimo, patalpos. Dalinio įrengimo patalpos bus pigesnes, tačiau pirkdami patalpas su pilnu paruošimu, jūs sutaupote laiko ir galite į jas persikelti iškart po pilno pirkimo įforminimo. Renkantis kuris variantas tinkamesnis, taip pat reikia apsvarstyti, kiek jums kainuos įsirengti patiems, kartais pilnas komercinių įrengtų patalpų pirkimas yra pigesnis variantas nei tai daryti patiems. 

Kokio dydžio yra laisvalaikio erdvė?

Bet kuri save gerbianti technologijų įmonė turi turėti laisvalaikio erdvę. Paprastai tai yra atskiras kambarys, kuriame galite tilpti bent vidutinio dydžio stalo tenisas, keletą stalo žaidimų ir  sėdima poilsio erdvė atsitraukti ir pailsėti nuo darbų. Jei biuras  ar komercinės patalpos nėra pakankamai didelės žaidimų kambariui įrengti, bent jau rezervuokite kampelį minimaliai sėdimai poilsio erdvei. Taip pat reikėtų apgalvoti ir biure esančias patalpas tokias kaip virtuvė. Tai viena iš privalomų erdvių darbuotojams, kurie privalo per savo pietų pertraukas, valgyti atskiroje nei darbo erdvėje.