ŠMSM ir SAM skelbia konkursą į Nacionalinio vėžio instituto direktoriaus (-ės) pareigas

ŠMSM ir SAM skelbia konkursą į Nacionalinio vėžio instituto direktoriaus (-ės) pareigas

Ieškomas vadovas ar vadovė Nacionaliniam vėžio institutui – skelbiamas konkursas į instituto direktoriaus (-ės) pareigas, paraiškos priimamos iki rugsėjo 11 d. Institutas yra valstybinis mokslinių tyrimų institutas, jo veiklą koordinuoja Švietimo, mokslo ir sporto bei Sveikatos apsaugos ministerijos.

Nacionalinis vėžio institutas atlieka mokslinius tyrimus ir eksperimentinę plėtrą onkologijos ir gretutinių mokslų kryptyse, padeda rengti doktorantus.

Institutas taip pat teikia aukščiausio lygio specializuotas ir individualizuotas onkologijos asmens sveikatos priežiūros paslaugas gyventojams.

„Konkurse kviečiame dalyvauti motyvuotus, darbščius, atsakingus lyderius, kuriems rūpi Lietuvos žmonių sveikata ir onkologijos mokslas, jo pažanga, mokslo rezultatų pritaikymas visuomenės gerovei“, – sako švietimo, mokslo ir sporto ministras Gintautas Jakštas.

„Nacionalinio vėžio instituto misija yra kovoti su viena klastingiausių ligų, kuria kasmet suserga dešimtys tūkstančių mūsų žmonių. Vadovui svarbu turėti ne tik akademinių žinių ir lyderio savybių, bet ir rūpesčio jausmą bei empatiją. Didelė širdis yra didelių darbų variklis“, – pabrėžia sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys.

Instituto vadovu (-e) tapti gali turintieji medicinos ir sveikatos, gamtos arba socialinių mokslų srities mokslo daktaro laipsnį bei ne mažiau kaip 5 metus mokslinio ir vadovaujamo darbo patirties. Kandidatams taip pat reikalinga patirtis tarptautinio lygio mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros projektuose.

Su visais reikalavimais kandidatams ir kita informacija apie konkursą galima susipažinti čia.