Gydytojams, vaistininkams ir vaistininkų padėjėjams – nemokami kursai apie racionalų vaistų vartojimą

Gydytojams, vaistininkams ir vaistininkų padėjėjams – nemokami kursai apie racionalų vaistų vartojimą

Sveikatos apsaugos ministerija kartu su VšĮ „Klinikinės medicinos ir farmacijos draugija“ tęsia nemokamų mokymų ciklą „Racionalus vaistų skyrimas ir vartojimas“. Gydytojai, vaistininkai ir vaistininkų padėjėjai (farmakotechnikai), kurie nespėjo išklausyti mokymų, balandžio mėnesį asinchroninių nuotolinių mokymų metu galės atnaujinti bei pagilinti žinias apie racionalų vaistų skyrimą ir vartojimą.

Š. m. balandžio mėnesį vyksiančiuose asinchroniniuose nuotoliniuose mokymuose specialistai galės išklausyti lektorių doc. Gintauto Gumbrevičiaus, prof. Raimondo Kubiliaus, prof. Sauliaus Sadausko, doc. Arūno Ščiupoko, doc. Eglės Tamulevičienės pristatomą naujausią informaciją apie racionalaus vaistų skyrimo vartojimo principus, naudą sveikatai, poveikį finansams. Lektoriai pateiks naudingos informacijos apie konkrečias vaistų grupes: antibiotikus, benzodiazepinus, vaistus nuo skausmo, širdies ir kraujagyslių ligų bei cukrinio diabeto. Mokymus specialistai galės išklausyti bet kuriuo jiems tinkamu metu iki nustatyto galutinio mokymų išklausymo termino, taip pat bus sudaryta galimybė pateikti klausimus ir gauti atsakymus iš mokymus vedusių lektorių. 

Visą informaciją apie kursus rasite: https://mokymai.emedicina.lt

Dalyviams, išklausiusiems mokymus, bus išduoti kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai, patvirtinantys, kad dalyviai išklausė 8 val. profesinės kvalifikacijos tobulinimosi kursą (programa suderinta su LR sveikatos apsaugos ministerija ir registruota METAS sistemoje (Nr. 21752).

Registruotis į mokymus galima https://mokymai.emedicina.lt. Mokymai vyks iki gegužės mėn. 

Pirmoje balandžio mėnesio pusėje organizuojamų mokymų tvarkaraštis:

 

Mokymų  data

Mokymų  trukmė (val.)

https://mokymai.emedicina.lt/courses/kursai-racionlus-vaistu-skyrimas-ir-vartojimas-2023-04-03-04-16/ 04.03-04.16

8 val.

Maloniai kviečiame dalyvauti mokymuose.

Seminarai apie racionalų vaistų vartojimą organizuojami įgyvendinant projektą „Išmintingasis vaistų sąrašas“ Nr. 08.4.2-ESFA-V-613-01-0001. Projektas finansuojamas Europos socialinio fondo lėšomis.

SAM Komunikacijos skyrius