Kviečiame dalyvauti konkurse į VĮ  Žemės ūkio duomenų centro generalinio direktoriaus pareigas

Kviečiame dalyvauti konkurse į VĮ Žemės ūkio duomenų centro generalinio direktoriaus pareigas

2024-01-30

Paskelbtas konkursas įvalstybėsįmonėsŽemės ūkio duomenų centro generalinio direktoriaus pareigas. Pretendentai prašymą dalyvauti konkurse ir kitus privalomus dokumentus turi pateikti ne vėliau kaip iki 2024 m. vasario 12 d. (imtinai), per Valstybės tarnybos valdymo informacinę sistemą.

Iš būsimo lyderio tikimasi modernios valdysenos, aukščiausių skaidrumo ir socialinio dialogo standartų laikymosi bei gebėjimo sutelkti kolektyvą bendram tikslui.

„Darbas visam šalies žemės ūkio sektoriui reikšmingos įmonės vadovo pareigose yra išskirtinė galimybė užtikrinti tvarią, efektyvią ir pelningą Žemės ūkio duomenų centro veiklą. Įmonės, kuri valdo, apdoroja ir operatyviai pateikia apibendrintą informaciją suinteresuotoms šalims žemės, maisto ūkio, kaimo plėtros ir žuvininkystės srityse bei prisideda prie Europos Sąjungos bendrosios žemės ūkio politikos įgyvendinimo Lietuvoje“, – sako žemės ūkio ministras Kęstutis Navickas.

VĮ Žemės ūkio duomenų centras  – tai valstybės įmonė, užtikrinanti Žemės ūkio ministerijos reguliavimo srities registrų ir informacinių sistemų, jų duomenų bazių saugų ir nepertraukiamą veikimą, efektyvų duomenų panaudojimą administruojant ES paramos žemės ūkiui ir kaimo plėtrai priemones; teikianti operatyvią, apibendrintą informaciją valstybės ir savivaldybių institucijoms, socialiniams partneriams.

Savo veiklą pradėjo 2023 m. sausio mėn. 3 d., reorganizavus valstybės įmones Žemės ūkio informacijos ir kaimo verslo centrą, Distancinių tyrimų ir geoinformatikos centrą „GIS-Centras“ bei Valstybės žemės fondą. Nuo 2024 m. sausio 1 d. Geodezijos ir kartografijos įstatymo įgyvendinimo funkcijos iš ŽŪDC perduotos VšĮ Statybos sektoriaus vystymo agentūrai.