Nacionalinei švietimo agentūrai laikinai vadovaus Aidas Aldakauskas

Nacionalinei švietimo agentūrai laikinai vadovaus Aidas Aldakauskas

2024-03-04

Nuo kovo 6 d. Nacionalinei švietimo agentūrai (NŠA) laikinai vadovaus Aidas Aldakauskas, šiuo metu einantis Kokybės vertinimo departamento direktoriaus pareigas šioje įstaigoje. Artimiausiu laiku bus skelbiamas konkursas direktoriaus atrankai, kadencija – 5 metai.

“Aidas jau yra laikinai ėjęs NŠA vadovo pareigas praėjusių metų vasarą, vykstant atrankai į NŠA direktoriaus pareigas, tad darbas bus pažįstamas. Aido organizaciniai, profesiniai gebėjimai leis užtikrinti sklandų įstaigos darbą iki to momento, kai bus atrinktas ir darbą pradės nuolatinis, penkerių metų kadencijai paskirtas vadovas”, – sako švietimo, mokslo ir sporto ministras Gintautas Jakštas.

Matematikos mokytojo metodininko kvalifikaciją ir vadybos magistro laipsnį turintis A. Aldakauskas yra dirbęs Prienų “Žiburio” gimnazijos mokytoju, direktoriumi, vadovavęs Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos Švietimo kokybės ir regioninės politikos departamentui. Nuo 2023 m. liepos 1 d., pertvarkius NŠA ir jai patikėjus švietimo priežiūros funkcijas, perėjo dirbti į NŠA.

Nuotr. NŠA