Skelbiamas konkursas į Valstybinės teismo psichiatrijos tarnybos vadovo pareigas

Skelbiamas konkursas į Valstybinės teismo psichiatrijos tarnybos vadovo pareigas

Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) skelbia konkursą Valstybinės teismo psichiatrijos tarnybos (VTPT) direktoriaus pareigoms užimti. Pretendentai, pasiryžę imtis lyderystės prisidedant prie novatoriškos teismo psichiatrijos kūrimo Lietuvoje, kviečiami teikti paraiškas iki 2023 m. rugsėjo 27 d.

„Kviečiu vadovus, kuriems svarbu ne tik organizaciniai tikslai, tačiau ir aukštesnė misija, tarnystė Lietuvai, kandidatuoti į tarnybos vadovus ir stiprinti pasitikėjimą valstybe savo kasdienine veikla“, – teigia sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys.

VTPT prisideda prie vienos svarbiausių valstybės funkcijų – teisingumo užtikrinimo, atlikdama psichiatrijos ir psichologijos ekspertizes pagal ikiteisminio tyrimo teisėjo ar teismo nutartis, teikdama išvadas pagal prokurorų ir ikiteisminio tyrimo įstaigų pareigūnų užduotis, teikdama metodinę pagalbą teismams, prokuratūroms ir ikiteisminio tyrimo įstaigoms, ugdydama ekspertus ir vykdydama kitas funkcijas.

Pretenduoti į VTPT direktoriaus pareigas kviečiami asmenys, turintys aukštojo mokslo kvalifikaciją, įgytą baigus universitetines sveikatos mokslų, socialinių mokslų, teisės arba verslo ir viešosios vadybos studijų krypčių grupės studijas ir įgijus magistro kvalifikacinį laipsnį (arba lygiavertę aukštojo mokslo kvalifikaciją) ir ne mažesnę kaip 2 metų vadovaujamo darbo patirtį.

Daugiau informacijos apie tarnybos veiklą, vadovo funkcijas ir laukiančius iššūkius rasite informaciniame buklete.

Darbo skelbimas paskelbtas Valstybės tarnybos portale.

SAM Komunikacijos skyrius