Skelbiamas konkursas į VUL Santaros klinikų generalinio direktoriaus pareigas  

Skelbiamas konkursas į VUL Santaros klinikų generalinio direktoriaus pareigas  

Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) skelbia konkursą VUL Santaros klinikų generalinio direktoriaus pareigoms eiti. Pretendentai, pasiryžę imtis atsakomybės ir vadovauti vienai moderniausių šalies gydymo įstaigų ir taip prisidėti prie Lietuvos gyventojų sveikatos rodiklių bei sveikatos paslaugų kokybės gerinimo, kviečiami teikti prašymus iki 2024 m. kovo 12 d. (įskaitytinai).  

„Daugiau nei 1 mln. pacientų, 2 mln. tyrimų, per 50 tūkst. sudėtingų operacijų – tokio masto gydymo įstaiga yra Santaros klinikos. Tūkstančiams medikų ir šimtams tūkstančių pacientų reikia vadovo, kuris gebėtų sujungti vadybą, gydymą ir mokslą, tai darant nuosekliai ir inovatyviai. Tikiu, kad tokių profesionalų Lietuvoje yra ir kviečiu Jus kandidatuoti į Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikų generalinio direktoriaus pareigas“, – teigia sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys.

„Vilniaus universiteto ligoninė Santaros klinikos yra viena svarbiausių šalies medicinos įstaigų. Todėl iš vadovo pagrįsta tikėtis gerų žinių medicinos srityje ir aukšto lygio vadovavimo įgūdžių. Šiuolaikinėje medicinoje ypač svarbi mokslo ir klinikinio gydymo jungtis. Visuomet aktualus išlieka geras medicinos paslaugų organizavimas. Visa tai neabejotinai bus tarp svarbiausių klausimų vadovo konkurse“, – sako Vilniaus universiteto rektorius prof. Rimvydas Petrauskas.  

Pretenduoti į VUL Santaros klinikų generalinio direktoriaus pareigas kviečiami asmenys, turintys medicinos ar sveikatos mokslų arba socialinių mokslų srities mokslo daktaro laipsnį, ne mažesnę kaip 5 metų vadovaujamo darbo patirtį ir ne mažesnę kaip 5 akademinių metų pedagoginio darbo universitete (-uose) patirtį. Privalumas – vadovavimo patirtis vadovaujant įstaigoms, organizacijoms, įmonėms.  

Laukiami kandidatai, turintys strateginį mąstymą ir aiškią viziją pokyčiams bei inovacijoms, išmanantys sveikatos sistemos prioritetus, turintys stiprius komunikacinius įgūdžius, gebantys operatyviai reaguoti į pokyčius ir juos valdyti, orientuoti į rezultatą diegiant naujus pažangius įstaigos valdymo ir valdysenos modelius. Naujasis vadovas (-ė) turėtų sutelkti komandą novatoriškiems sprendimams, gebėti bendradarbiauti ir dirbti komandoje, priimti duomenimis grįstus valdymo sprendimus. 

Pretendentai dokumentus dalyvauti konkurse turi pateikti per Valstybės tarnybos valdymo informacinę sistemą (VATIS). Konkursas po paskelbimo vyksta etapais: priimami visų pretendentų prašymai; įvertinama jų atitiktis nurodytiems reikalavimams; pretendentai vertinami komisijoje; du arba vienas geriausiai pasirodę pretendentai patenka į antrąjį konkurso etapą – kviečiami į pokalbį su ministru ir rektoriumi. Išrinkus būsimą vadovą, parengiami ir suderinami įdarbinimo dokumentai. 
  
Daugiau informacijos apie VUL Santaros klinikų veiklą, vadovo funkcijas ir laukiančius iššūkius rasite informaciniame buklete. 

Darbo skelbimas paskelbtas Valstybės tarnybos portale. 

VUL Santaros klinikos yra viena didžiausių ir moderniausių Lietuvos ligoninių, teikiančių aukščiausio lygio specializuotas asmens sveikatos priežiūros paslaugas, kurianti inovacijas, apjungianti sveikatos mokslus, praktiką ir studijas. Klinikose nuolat vyksta pedagoginis ir mokslinis tiriamasis darbas, veikia rezidentų rengimo bazė. Pagrindinė VUL Santaros klinikų misija – teikti aukščiausios kokybės ir efektyvias sveikatos priežiūros paslaugas pasitelkus naujausias mokslo žinias ir taikant šiuolaikinius kokybės valdysenos principus. 

SAM Komunikacijos skyrius