Tarptautinėje konferencijoje „Verslas ir žmogaus teisės“ bus aptariamas verslo praktikų poveikis žmogaus teisėms

Tarptautinėje konferencijoje „Verslas ir žmogaus teisės“ bus aptariamas verslo praktikų poveikis žmogaus teisėms

Mykolo Romerio universitetas kartu su Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija ir Šiaurės ministrų tarybos biuru Lietuvoje maloniai kviečia į tarptautinę konferenciją „Verslas ir žmogaus teisės”, kuri vyks 2023 m. gegužės 16 d. Vilniuje, Mykolo Romerio universitete. Konferencijoje bus nagrinėjamas ir aptariamas verslo praktikų poveikis žmogaus teisėms, Jungtinių Tautų pagrindinių verslo ir žmogaus teisių principų įgyvendinimas Šiaurės ir Baltijos šalių regione bei kitose Europos Sąjungos valstybėse narėse.

Konferencija taps platforma, kurioje įmonės ir kitos suinteresuotosios šalys galės dalytis idėjomis ir gerąja patirtimi. 

Dviejų konferencijos sesijų metu savo patirtimi ir įžvalgomis dalysis akademinės bendruomenės, verslo ir viešojo sektoriaus ekspertai – Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos, Mykolo Romerio universiteto Žmogaus teisių laboratorijos, Danijos žmogaus teisių instituto, Lenkijos verslo ir žmogaus teisių instituto, Europos įmonių teisingumo koalicijos ir kiti atstovai.

Konferencija prasideda gegužės 16 d. 9 val. MRU LAB (102 auditorija, Didlaukio g. 55, Vilnius). Konferencija vyks anglų kalba. Registracija: https://forms.gle/bRUWfq1N1Xv2Cjhu6

Programą rasite čia.