Žiniasklaidos atstovų dėmesiui: keičiasi ministro komunikacijos komanda

Žiniasklaidos atstovų dėmesiui: keičiasi ministro komunikacijos komanda

Nuotr. Šarūnės Zurbos Rugpjūčio 11 d. darbą baigia patarėjas komunikacijos klausimais Dainoras Lukas. Strateginės komunikacijos klausimais ministrą konsultuos Agnė Žemaitytė, o žiniasklaidai atstovaus Komunikacijos skyriaus vadovė Nomeda Barauskienė.

„Dėkoju Dainorui už nuoširdų įsitraukimą į ministerijos kuruojamas temas, už entuziazmą ir atliktus darbus“, – sako švietimo, mokslo ir sporto ministras Gintautas Jakštas.

Prie ministro komandos prisijungianti Agnė Žemaitytė turi 20 metų darbo komunikacijos srityje patirties. Dirbo komunikacijos agentūrose, tarptautiniuose kultūros projektuose, pastaruosius 7 metus – Norvegijos, Islandijos ir Lichtenšteino finansinių mechanizmų fondo programoje, stiprinančioje Lietuvos ir kitų 15 Europos šalių organizacijas, kurios rūpinasi žmogaus teisių, demokratijos ir pilietiškumo plėtra.

Taip pat Agnė vadovavo tarptautinių projektų, susijusių su švietimu, komunikacijai: „Covid pamokos švietime”, „Demokratinis mokytojų švietimas”, dalyvavo steigiant švietimo lyderių iš Ukrainos iniciatyvų centrą „Ukreate hub”.