G.Landsbergis vyksta į Pasaulio ekonomikos forumo susitikimą Davose

G.Landsbergis vyksta į Pasaulio ekonomikos forumo susitikimą Davose

Sausio 17–18 dienomis Užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis dalyvaus kasmetiniame Pasaulio ekonomikos forumo susitikime Davose.

Lietuvos diplomatijos vadovas bus vienas iš pagrindinių pranešėjų sausio 18 dieną vyksiančioje sesijoje “Rusija: kas toliau?“ (angl. “Russia: What Next?”) apie tai, kokį poveikį Rusijos karas prieš Ukrainą turi tarptautinei bendruomenei ir pačiai agresorei. Sesijoje taip pat dalyvaus Europos prekybos komisaras Valdis Dombrovskis, Rumunijos užsienio reikalų ministrė Luminița Odobescu ir Lenkijos užsienio reikalų ministras Radoslawas Sikorskis.

Diskusijos transliaciją sausio 18 d. 16:00-16:45 Lietuvos laiku bus galima stebėti Pasaulio ekonomikos forumo puslapyje.

Davose ministras tai pat susitiks su Jungtinių Arabų Emyratų, Argentinos ir Nigerijos ministrais bei kitais sprendimų priėmėjais, įmonių vadovais, su kuriais aptars verslo plėtros Lietuvoje galimybes.

Davoso susitikimas, kurį kasmet rengia Pasaulio ekonomikos forumas, yra vienas iš svarbiausių formatų susitikti pasaulio lyderiams. Renginyje dalyvauja šalių vadovai, vyriausybių atstovai, svarbiausios tarptautinės organizacijos ir daugiau nei 1000 įmonių vadovai.

54-ojo Pasaulio ekonomikos forumo metinio susitikimo tema – „Atkurti pasitikėjimą“ (angl. “Rebuilding Trust”). Renginio dalyviai sutelks dėmesį į pagrindinius pasitikėjimą lemiančius principus, įskaitant skaidrumą, nuoseklumą ir atskaitomybę.

Nuotr. autorius: World Economic Forum/Jakob Polacsek