Ministerijoje lankėsi aplinkos apsaugai neabejingi mokiniai

Ministerijoje lankėsi aplinkos apsaugai neabejingi mokiniai

2024-02-08

Žemės ūkio ministerijoje lankėsi Vilniaus Valdorfo Žaliosios mokyklos antrokai. Mokiniai kartu su juos atlydėjusiais pedagogais įteikė ministrui Kęstučiui Navickui piešinių knygutę, kuria išsako savo nepritarimą šalia mokyklos kertamam miškui.

Žemės ūkio ministras pažadėjo įteikti vaikų parengtą piešinių knygutę aplinkos ministrui.

„Tokios vaikų ir pedagogų iniciatyvos svarbios ugdant pilietiškumą, kritinį mąstymą, skatinant aktyvumą nuo pat mažens. Vaikai užaugs neabejingi tam, kas vyksta aplink, žinos ir vertins savo pilietines pareigas ir atsakomybes “, – sako žemės ūkio ministras.

„Mums buvo didelė dovana pamatyti gyvai, kaip dirba ministras, kad tai ne tik žmogus iš ekrano ar iš laikraščio. Džiaugiamės, kad net ir vaikams ministras rado laiko susitikti ir išgirsti jų klausimus. Kaip mūsų mokinė Gaja sako: atvykome dėl to, kad norėjome parodyti, jog mums rūpi miškas, aplinka, kurioje mokomės. Prie mūsų mokyklos šiuo metu kertamas didelis miško plotas, visi vaikai norėjo prie miško kelti piketą, bet pasikalbėję su mokytojais supratome, kad tie žmonės tik atlieka savo darbą, o mums padėti gali atsakingi valdžios žmonės“, – sako antrokus lydėjusi pedagogė Dovilė Mikulėnienė.